Перемога працівника ЧАЕС у Загребі

З 15 по 18 червня хорватська столиця Загреб приймала чемпіонат Європи по дзюдо серед ветеранів. 870 спортсменів з 33 країн Європи вийшли на татамі загребського палацу спорту. Спортсмени віком від 30 до 80 років боролися за нагороди у 11 вікових категоріях.

У Хорватію відправилася збірна команда України, яка складалася з 50 спортсменів. Чорнобильську АЕС і Славутич представляли два дзюдоїста: старший інспектор з радіаційної безпеки ВВН Віктор Єрохов та майстер зміни ЦЕОУ (НБК) Михайло Ковальов.

Уже вкотре наші переможці повернулися з чемпіонату з призовими місцями й золотом. Золото у ваговій категорії до 100 кг виборов Віктор Єрохов. Михайло Ковальов виступав у складі збірної України у ваговій категорії до 73 кг, провів три зустрічі, в двох здобув перемогу. Збірна України в командному заліку посіла 5 місце.

Вітаємо спортсменів та іх тренерів Валентина та Олега Копилових та бажаємо подальших перемог!