Візит представника Комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

14 грудня Чорнобильську АЕС з робочим візитом відвідав Олександр Домбровський — перший заступник голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України. 

Народний депутат ознайомився з ходом реалізації найбільших проектів на промисловому майданчику ЧАЕС і особисто відвідав об'єкти, що будуються. Зокрема, він побував на оглядовому павільйоні нового безпечного конфайнменту, дізнався деталі спорудження цього видатного за розмірами та призначенням комплексу.

Пан Домбровський також ознайомився з особливостями технологічних процесів, які будуть відбуватися на промисловому комплексі з поводження з твердими радіоактивними відходами (РАВ) та на заводі з переробки рідких РАВ.

Особливу увагу депутата привернули технології, які застосовуються задля досягнення ядерної та радіаційної безпеки, зокрема при реалізації проекту будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива сухого типу. 

Також Олександр Домбровський відвідав майданчик, де зараз триває монтаж панелей сонячної електростанції та машинну залу ЧАЕС, у якій виконується проект демонтажу непотрібного у подальшій експлуатації обладнання.

Візит Олександра Домбровського
Візит Олександра Домбровського
Візит Олександра Домбровського
Візит Олександра Домбровського
Візит Олександра Домбровського
Візит Олександра Домбровського

Радіаційний моніторинг ЧАЕС


2018-07-04 12:51:00
Одиниці виміру - мкЗв/год
Температура: + 21.7 °C
Відносна вологість: 39 %
Атмосферний тиск: 732 мм рт.ст.
Швидкість вітру: 1.6 м/c
Напрямок вітру: З - 265°

Комплексна система радіаційного моніторингу Чорнобильської зони відчуження

Розсилка новин