З Новим 2018 Роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги! Дорогі Друзі!

Від щирого серця вітаю вас із самими довгоочікуваними і світлими святами - Новим Роком та Різдвом Христовим!
 
Через кілька днів один рух стрілки годинника перенесе нас в наступний, 2018 рік.

Новорічні свята - особливі для кожного з нас. Традиційно склалося, що в ці дні ми підводимо підсумки року, що минає, аналізуємо перемоги та досягнення.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017-й рік прожито не дарма. Він приніс кожному з нас чимало приємних миттєвостей і незабутніх вражень, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Я бажаю вам усього найкращого і звершення того, про що ви мрієте сьогодні! Я бажаю вам побачити дорогу до цього і багато позитивної енергії, щоб йти цією дорогою щодня, зустрічаючи мудрих і щирих людей, залучаючись до цікавих і різноманітніших подій, створюючи щось своє, сяюче, добре!

Від щирого серця бажаю вам щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч.

Нехай прийдешній рік виправдає ваші найпотаємніші надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.
 
З повагою,


генеральний директор ДСП "Чорнобильська АЕС" 

І.І Грамоткін

Радіаційний моніторинг ЧАЕС


2018-07-04 12:51:00
Одиниці виміру - мкЗв/год
Температура: + 21.7 °C
Відносна вологість: 39 %
Атмосферний тиск: 732 мм рт.ст.
Швидкість вітру: 1.6 м/c
Напрямок вітру: З - 265°

Комплексна система радіаційного моніторингу Чорнобильської зони відчуження

Розсилка новин