«Сім днів після аварії. 29 квітня. Частина 5»

Четверта частина циклу "Сім днів після аварії" розповідає про події 29 квітня на Чорнобильській АЕС. Які роботи виконував персонал, як відбувалась ліквідація наслідків аварії на 4-му блоці ЧАЕС.


«Екскурсія по «Саркофагу»

Спочатку біля об'єкта «Укриття», а тепер вже біля арки НБК з 1996 року стоїть оглядовий павільйон. За 20 років його відвідало майже 50 000 гостей і кожен з них хоч на хвилину звертав увагу на макет 4 енергоблоку Чорнобильської АЕС. Якщо вам не пощастило побачити макет на власні очі, пропонуємо надолужити втрачене!


«Сім днів після аварії. 28 квітня. Частина 4»

Четверта частина циклу "Сім днів після аварії" розповідає про події понеділка 28 квітня на Чорнобильській АЕС. Які роботи виконував персонал, як відбувалась ліквідація наслідків аварії на 4-му блоці ЧАЕС.


«Сім днів після аварії. 27 квітня. Частина 3»

Розповідь про зупинку 1 та 2 енергоблоків ЧАЕС та евакуацію міста Прип'ять 27 квітня 1986 року. Відео засноване на матеріалах слідства, архівах ЧАЕС, післяаварійних дослідженнях, монографіях і спогадах безпосередніх учасників ліквідації наслідків аварії на 4 блоці ЧАЕС.


«Хроніка подій аварії на 4 блоці ЧАЕС. 26 квітня. Частина 2»

Відео засноване на матеріалах слідства, архівах ЧАЕС, післяаварійних дослідженнях, монографіях і спогадах безпосередніх учасників ліквідації наслідків аварії на 4 блоці ЧАЕС.


«Хроніка подій аварії на 4 блоці ЧАЕС. 26 квітня. Частина 1»

Відео засноване на матеріалах слідства, архівах ЧАЕС, післяаварійних дослідженнях, монографіях і спогадах безпосередніх учасників ліквідації наслідків аварії на 4 блоці ЧАЕС.


«Долг. Честь. Профессионализм»

Командир військової частини 3041 Андрій Фролов розповідає як змінилась робота частини та служба особового складу за останні два роки. Про те, як славні традиції започатковані ветеранами, продовжує нове покоління солдат, сержантів, прапорщиків та офіцерів


«Если не мы, то кто?»

11 серпня 2015 року виповнилося десять років з моменту призначення Ігоря Грамоткіна на посаду генерального директора ДСП ЧАЕС. Десять років роботи - відмінна нагода оцінити минуле Чорнобильської АЕС, побачити сьогодення, та зазирнути у майбутнє


«Завод з переробки рідких радіоактивних відходів»

Відеоролік про роботу заводу з переробки рідких радіоактивних відходів


«ДСП "Чорнобильська АЕС". Рік 2013»

Відеозвіт про підсумки роботи Чорнобильської АЕС в 2013 році.


«Чорнобильська АЕС»

Відеоролік - віртуальна екскурсія проммайданчиком Чорнобильської АЕС.


«Новый безопасный конфайнмент»

Відеофільм про всі етапи створення та будівництва НБК - від концептуального проекту до монтажних робіт на майданчику.


«30 лет ЧАЭС»

Документальний фільм-хроніка будівництва першої української АЕС - Чорнобильської. Від першого котловану і монтажу реактора до наладки устаткування та пуску першого енергоблока.


«Ночь длиною в 20 лет»

Відеофільм, присвячений двадцятиріччю Чорнобильської катастрофи. У фільмі будівництво ЧАЕС, аварія 1986 року, спогади очевидців трагедії, післяаварійний пуск енергоблоків та остаточне закриття ЧАЕС.


«Хроника строительства Саркофага»

Хроніко-документальна програма виробництва "Екологія медіа группа". 1999 рік.


«Эхо весенней грозы»

Фільм-спогад. Місто Прип'ять у віршах та спогадах колишніх мешканців.


«На грани невозможного»

Фільм, присвячений всім тим, хто пройшов крізь горнило ядерного пекла. Спогади учасників ліквидації аварії на ЧАЕС та будівництва ОУ.


«Преобразование»

Відеофільм про етапи перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему. Будівництво ОУ, поточна експлуатація, створення проекта ПЗУ та перші досягнення у його реалізації.


«ЧАЭС - пионер атомной энергетики Украины»

Відеофільм, що охоплює всі етапи життєвого циклу Чорнобильської АЕС: будівництво, експлуатація, аварія 1986 року, післяаварійний пуск енергоблоків, остаточне закриття ЧАЕС, виведення з експлуатації енергоблоків, створення інфраструктури для зняття енергоблоків з експлуатації, вигрузка відпрацьованого ядерного палива та майбутнє промислового майданчика.


«Женский разговор в апреле»

Фільм-спогади про нелегкі будні жінок-працівниць Чорнобильської АЕС, які приймали участь в ліквідації аварії в 1986-1987 році.


«15 декабря. 10 лет спустя...»

Відеофільм зі спогадами оперативного персонала ЧАЕС, що приймав участь в остаточному останові 3-го енергоблоку ЧАЕС.


«Как молоды мы были, как верили в себя!»

1987 рік. Вже працюють 1-й та 2-й енергоблоки, 3-й енергоблок готують до післяаварійного пуску. На Чорнобильській АЕС відчувається гостра нестача персоналу. Цього року на станцію за розподілом прийшли 120 молодих фахівців-атомщиків. Через 10 років їх залишиться 69, через 25 років - тільки 25. Цей фільм присвячений тим молодим людям, які назавжди пов'язали свою долю з Чорнобильською АЕС.

При використанні матеріалів посилання на chnpp.gov.ua є обов'язковим