07 листопада 2016 року на ДСП ЧАЕС відбудеться круглий стіл «30 років об’єкта «Укриття» - 30 років подвигу» за участю представників органів державного управління та регулювання, вчених, представників міжнародних організацій, керівників та інженерів проекту, ветеранів будівництва ОУ.

Круглий стіл присвячений 30-річчю будівництва та експлуатації об’єкта «Укриття». В його рамках відбудеться обговорення поточного стану об’єкта та варіантів подальшої реалізації стратегії перетворення ОУ на екологічно безпечну систему, зокрема, щодо стабілізації і демонтажу конструкцій всередині об'єкта «Укриття» і поводження з  паливовмісними та радіоактивними матеріалами.

Запрошуємо зацікавлених представників засобів масової інформації до висвітлення даного заходу. З питань акредитації та за більш детальною інформацією звертайтесь до відділу міжнародного співробітництва та інформації за тел. 04593 42254, електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Заявки на акредитацію приймаються до 16:00 03.11.2016 року.

 

При використанні матеріалів посилання на chnpp.gov.ua є обов'язковим