24 серпня на параді з нагоди Дня Незалежності у Києві військовим частинам і з'єднанням, які проявили мужність та героїзм і відзначилися у ході бойових дій на сході України, присвоювали почесні звання і вручали бойові прапори. Один з 30 бойових прапорів Командувач Національною гвардією України генерал-лейтенант Юрій Аллеров вручив командиру військової частини 3041, що здійснює охорону і захист стратегічно важливого об'єкта — Чернобильскої АЕС. Варто зазначити, що серед усіх військових частин, які здійснюють охорону атомних електростанцій України, честі отримання Бойового прапора була удостоєна лише наша (3041).

Бойовий прапор військової частини є почесним знаком, що визначає особливості її бойового призначення, історії та заслуг і свідчить про належність військової частини до Збройних Сил України.

28 серпня на плацу військової частини 3041 відбулося урочисте шикування на честь прибуття Бойового прапора у місто Славутич.

На урочистому мітингу були присутні начальник частини полковник Андрій Фролов, міський голова Юрій Фомічев, заступник генерального директора з кадрів і режиму Чорнобильської АЕС Євген Катунін, начальник Славутицького відділу поліції, настоятель Свято-Іллінського храму та інші.

У вітальній промові, присвяченій історичному досягненню воїнів частини — отримання Бойового прапора, командир частини висловив упевненість у тому, що в подальшому військовослужбовці не зганьблять Бойовий прапор і будуть вірно стояти на сторожі інтересів українського народу, з честю виконувати свій військовий обов'язок, будуть патріотами своєї держави, захищаючи її свободу і незалежність, не змінюючи присязі і вірності Бойовому прапору.

На завершення заходу особовий склад частини пройшов урочистим маршем перед Бойовим прапором частини.

При використанні матеріалів посилання на chnpp.gov.ua є обов'язковим