Вниманию членов профсоюзного комитета

Сегодня, 30.06.2016 года в 17-00 в здании УТЦ состоится внеочередное заседание профсоюзного комитета.
Просим участников изучить документы, приложенные к данному объявлению, для дальнейшего обсуждения и принятия решения.

Руководство профсоюзного комитета

Обращение к Генеральному прокурору Украины, Председателю СБУ, Директору НАБУ, Премьер-министру Украины и Главе Администрации Президента Украины

Информация об организации и проведении процедуры закупки услуг

Совместное заявление руководства ПП "Промметбуд" и ООО "Металл сервис плюс"

Відкритий лист Прем'єр-міністру України Арсенію Петровичу Яценюку

Відкритий лист Прем'єр-міністру України Арсенію Петровичу Яценюку

Шановний Арсенію Петровичу!

Профспілковий комітет і багатотисячний колектив ДСП ЧАЕС підтримує державну політику реформ, спрямовану на оздоровлення економічних і виробничих відносин.

За підсумками Вашого візиту на ДСП ЧАЕС був розроблений стартовий пакет пропозицій щодо реформування Зони Відчуження. Ми вважаємо такий крок виправданим і назрілим. Фактично, з моменту створення до сьогодення, система управління зоною відчуження не зазнала суттєвих змін, ставши, по суті, пам'ятником радянської епохи, повною мірою успадкувавши її вроджені вади. Застій і корупція, безвідповідальність і безкарність - ключові слова, що описують теперішній стан справ у зоні відчуження. Зрозуміло, в першу чергу це стосується Державного Агентства з управління зоною відчуження (ДАЗВ). Немає потреби приховувати, що профком ППО ЧАЕС доклав чимало зусиль за "очищення влади" в ДАЗВ. За підсумками "люстрації" були призначені нові керівники ДАЗВ, але ми відчуваємо глибокі сумніви щодо їх компетентності, здібності, а головне, їх бажання і мотивації проводити глибоке реформування зони відчуження, побудоване на принципах відкритості, прозорості, дотримання соціального діалогу.

Про обсяги нелегального потоку деревини, пиломатеріалів і металобрухту із зони відчуження ходять легенди, як і про причини лісових пожеж. Тому ми припускаємо, що чиновники ДАЗВ знайдуть 1000 причин, щоб відвести від себе відповідальність і перекласти її на чужі плечі. Ми переконані, що лише рішуча і послідовна реалізація реформ в зоні відчуження може досягти мети оздоровлення виробничих відносин і, в перспективі, перетворити зону відчуження із споживача бюджетних коштів у надійне джерело наповнення бюджету України, дозволить створити кілька тисяч сучасних робочих місць з високими технічними і соціальними стандартами, що, в свою чергу, врегулює соціальні проблеми м. Славутича, а також Іванківського і Поліського районів Київської області.

З повагою,
Голова ППО ДСП "Чорнобильська АЕС"       М.І. Орлов

Г. Осовый: «Дом профсоюзов должны восстановить»

Обгоревший и полуразрушенный Дом профсоюзов на Майдане Незалежности в Киеве стал символом силового противостояния в Украине. Удастся ли его восстановить? Если, да, то, что будет в этом здании? Некоторые предлагают создать там музей, другие разместить офисы. Но хозяева пострадавшего Дома профсоюзов, Федерация профсоюзов Украины, убеждены, что они вернутся сюда после того, как здание получит вторую жизнь. Об этом в интервью ГолосUA сказал исполняющий обязанности Председателя ФПУ Григорий Осовый.

- Конечно, нам очень обидно то, что произошло с Домом профсоюзов, - отметил он. - Это не просто здание, но и символ Майдана, часть архитектурного ансамбля главной площади нашей столицы, фактически ее визитная карточка. Как владельцы, мы планируем восстановить здание. По тем предварительным оценкам, которые мы имеем, оно подлежит восстановлению, несмотря на то, что в местах интенсивного горения была нарушена целостность конструкций.

При використанні матеріалів посилання на chnpp.gov.ua є обов'язковим