Державні нагороди України

 

Нагрудний знак «Відмінник енергетики України»

 

● Аннєнков Микола Іванович

Хімічний цех (2002)

● Антропов Олександр Степанович

Група управління проектами зняття з експлуатації (2000)

● Бегунов Олександр Павлович

Реакторний цех (2001)

● Баранов Борис Олександрович

Оперативна група управління (2002)

● Беляєв Ігор Віталійович

Служба оперативного управління (2008)

● Гроо Олександр Олександрович

Хімічний цех (1999)

● Гуменюк Микола Петрович

Електричний цех (2005)

● Гумін Віктор Федорович

Реакторний цех (2001)

● Демідов Анатолій Дмитрович

Реакторний цех (2001)

● Дешковець Сергій Прокопович

Цех теплової автоматики та вимірювань (2002)

● Журавльов Петро Митрофанович

Навчально-тренувальний центр (2004)

● Коренський Валентин Сергійович

Цех з переробки твердих радіоактивних відходів (1998)

● Котюх Сергій Іванович

Електричний цех (2003)

● Кравець Іван Андрійович

Цех централізованого ремонту (1999)

● Куліков Михайло Євгенович

Електричний цех (1999)

● Маляшок Валерій Михайлович

Цех радіаційної безпеки (1999)

● Маркін Василь Миколайович

Цех з поводження з відпрацьованим ядерним паливом (2005)

● Ніколайчук Петро Григорович

Електричний цех (1999)

● Окулов Ігор Анатолійович

Реакторний цех (1999)

● Олесеюк Олександр Миколайович

Служба координації проектів (2000)

● Поболь Євген Михайлович

Цех експлуатації головного корпусу та зовнішніх споруд (1999)

● Прудаєв Дмитро Володимирович

Хімічний цех (1998)

● Романов Олександр Борисович

Хімічний цех (2001)

● Рибалко Володимир Олександрович

Цех радіаційної безпеки (1999)

● Сапожник Віктор Леонідович

Реакторний цех (2001)

● Сова Анатолій Миколайович

Цех експлуатації головного корпусу та зовнішніх споруд (2001)

● Спектор Борис Натанович

Навчально-тренувальний центр (2004)

● Тітов Георгій Іванович

Хімічний цех (2001)

● Толкач Володимир Іванович

Цех ремонту та демонтажу (1999)

● Тюрін Дмитро Вікторович

Цех з поводження з відпрацьованим ядерним паливом (1999)

● Філатов Олександр Михайлович

Цех теплової автоматики та вимірювань (1999)

● Чернобай Володимир Дмитрович

Цех теплової автоматики та вимірювань (1999)

● Чугунов Володимир Олександрович

Група управління проектом «План здійснення заходів на об'єкті «Укриття» (2001)

● Яшин Євген Михайлович

Хімічний цех (1999)

 

Медаль «За працю і звитягу»

 

● Апполонський Юрій Костянтинович

Група управління проектом «План здійснення заходів на об'єкті «Укриття» (2008)

● Асамов Сергій Валерійович

Відділ перетворення об'єкта «Укриття» (2016)

● Білик Андрій Олександрович

Керівництво (2011)

● Гора Анатолій Дмитрович

Керівництво (2006)

● Єльчищев Олександр Миколайович

Керівництво (2008)

● Клєпіков Сергій Васильович

Цех експлуатації об'єкта «Укриття» (Нового безпечного конфайнменту) (2016)

● Коренський Валентин Сергійович

Цех з переробки твердих радіоактивних відходів (2009)

● Красіков Сергій Якимович

Цех експлуатації об'єкта «Укриття» (Нового безпечного конфайнмента) (2016)

● Кучинський Віктор Казимирович

Служба стратегічного планування (2012)

● Легкодух Сергій Вікторович

Цех з поводження з відпрацьованим ядерним паливом (2012)

● Попов Віталій Вікторович

Відділ режиму фізичного захисту (2016)

● Россіянський Василь Васильович 

Електричний цех (2016)

● Савін Андрій Іванович

Група управління проектом підвищення безпеки (2016)

● Соболєв Юрій Олександрович

Цех теплової автоматики та вимірювань (2008)

● Соловйов Микола Володимирович

Хімічний цех (2009)

● Тимошенко Олександр Григорович

Будівельна служба (2016)

● Тітов Георгій Іванович

Хімічний цех (2006)

● Тюрін Дмитро Вікторович

Цех з поводження з відпрацьованим ядерним паливом (2007)

● Фоменок Микола Іванович

Цех теплової автоматики та вимірювань (2009)

● Хаврусь Віктор Григорович

Будівельна служба (2008)

 

Заслужений енергетик України

 

● Демідов Анатолій Дмитрович

Реакторний цех (2002)

● Дмитрієв Валерій Дмитрович

Відділ ядерної безпеки (1997)

● Житний Володимир Федорович

Оперативна група управління (1997)

● Заболотних Володимир Леонідович

Хімічний цех (1994)

● Забровський Валерій Кузьмич

Турбінний цех (1996)

● Зіненко Андрій Трохимович

Група управління проектом «План здійснення заходів на об'єкті «Укриття» (1996)

● Зінченко Микола Олександрович

Цех теплових та підземних комунікацій (2000)

● Ковчан Володимир Леонідович

Служба технічного контролю (2000)

● Коріков Микола Васильович

Турбінний цех (1994)

● Кочерга Віталій Іванович

Цех теплової автоматики та вимірювань (2000)

● Кравець Іван Андрійович

Цех централізованого ремонту (1999)

● Малафієнко Станіслав Андрійович

Електричний цех (1995)

● Прокопов Віля Іванович

Електричний цех (1995)

● Самохін Леонід Федорович

Цех теплової автоматики та вимірювань (1994)

● Слюсаренко Володимир Григорович

Цех технологічного контролю об'єкта «Укриття» (1996)

● Сова Анатолій Миколайович

Цех експлуатації головного корпусу та зовнішніх споруд (2002)

● Толкач Володимир Іванович

Цех ремонту та демонтажу (2000)

● Уразовський Віктор Степанович

Виробничо-технічний відділ (1995)

● Фащевський Костянтин Андрійович

Група управління проектом зняття з експлуатації (1998)

● Цикало Олександр Семенович

Цех радіаційної безпеки (1986)

 

Почесна відзнака МНС

 

● Белоус Юрій Миколайович

Служба технічного контролю (2008)

● Беспалов Валерій Олексійович

Служба оперативного управління (2008)

● Гурдін Олександр Леонідович

Цех експлуатації головного корпусу та зовнішніх споруд (2012)

● Гусєв Андрій Олександрович

Служба оперативного управління (2006)

● Жовнер Сергій Дмитрович

Служба головного енергетика (2011)

● Клейменов Олександр Григорович

Відділ ядерної безпеки (2006)

● Книшевич Олександр Лукич

Група управління проектом «План здійснення заходів на об'єкті «Укриття» (2006)

● Кондратенко Сергій Олександрович

Керівництво (2009)

● Мітічкін Сергій Вікторович

Група управління проектом зняття з експлуатації (2008)

● Москалик Володимир Леонідович

Електричний цех (2010)

● Новіков Олександр Євгенович

Керівництво (2007)

● Олесеюк Олександр Миколайович

Служба координації проектів (2006)

● Спориш Олександр Степанович

Цех експлуатації головного корпусу та зовнішніх споруд (2011)

● Шевченко Микола Олександрович

Група управління проектом «План здійснення заходів на об'єкті «Укриття» (2006)

 

Орден «За заслуги» ІІІ ступеня

 

● Брехов Олег Леонідович

Електричний цех (2016)

● Вторніков Віктор Євгенович

Навчально-тренувальний центр (2006)

● Гавриков Вячеслав Федорович

Цех централізованого ремонту (2006)

● Гуменюк Микола Петрович

Електричний цех (2006)

● Дерюга Сергій Юрійович

Група управління проектами «План здійснення заходів на об'єкті «Укриття» (2016)

● Заболотних Володимир Леонідович

Хімічний цех (2001)

● Забровський Валерій Кузьмич

Турбінний цех (2001)

● Зіненко Андрій Трохимович

Група управління проектом «План здійснення заходів на об'єкті «Укриття» (2001)

● Каштанов Володимир Олександрович

Група управління проектами «План здійснення заходів на об'єкті «Укриття» (2016)

● Комаров Володимир Олексійович

Керівництво (2001)

● Кондратенко Сергій Олександрович

Керівництво (2016)

● Костригін Михайло Вікторович

Реакторний цех (2000)

● Лавріченко Іван Іванович

Цех централізованого ремонту (2001)

● Луговський Микола Михайлович

Цех теплової автоматики та вимірювань (2016)

● Ніколайчук Петро Григорович

Електричний цех (2001)

● Новіков Олександр Євгенович

Керівництво (2016)

● Поболь Євген Михайлович

Цех експлуатації головного корпусу та зовнішніх споруд (2000)

● Прокопов Віля Іванович

Електричний цех (2001)

● Сова Анатолій Миколайович

Цех експлуатації головного корпусу та зовнішніх споруд (2008)

● Солоненко Олег Петрович

Цех радіаційної безпеки (2016)

● Федорук Микола Володимирович

Цех експлуатації об'єкта «Укриття» (Нового безпечного конфайнмента) (2016)

● Філімонов Віктор Іванович

Група управління проектом «План здійснення заходів на об'єкті «Укриття» (2016)

● Хаврусь Віктор Григорович

Будівельна служба (2016)

● Чугунов Володимир Олександрович

Група управління проектом «План здійснення заходів на об'єкті «Укриття» (2002)

● Шек Віктор Михайлович

Цех з поводження з відпрацьованим ядерним паливом (1998)

● Яшин Євген Михайлович

Хімічний цех (2006)

 

Почесний енергетик України

 

● Баранов Борис Олександрович

Оперативна група управління (2004)

● Гроо Олександр Олександрович

Хімічний цех (2001)

● Гумін Віктор Федорович

Реакторний цех (2002)

● Коренський Валентин Сергійович

Цех з переробки твердих радіоактивних відходів (2005)

● Куліков Михайло Євгенович

Електричний цех (2000)

● Маляшок Валерій Михайлович

Цех радіаційної безпеки (2005)

● Окулов Ігор Анатолійович

Реакторний цех (2000)

● Олесеюк Олександр Миколайович

Служба координації проектів (2003)

● Поболь Євген Михайлович

Цех експлуатації головного корпусу та зовнішніх споруд (2002)

● Сапожник Віктор Леонідович

Реакторний цех (2001)

● Сова Анатолій Миколайович

Цех експлуатації головного корпусу та зовнішніх споруд (2001)

● Тітов Георгій Іванович

Хімічний цех (2001)

● Тюрін Дмитро Вікторович

Цех з поводження з відпрацьованим ядерним паливом (1999)

● Філатов Олександр Михайлович

Цех теплової автоматики та вимірювань (2001)

● Чернобай Володимир Дмитрович

Цех теплової автоматики та вимірювань (2001)

● Яшин Євген Михайлович

Хімічний цех (2001)

 

Орден УПЦ Святителя Феодосія Чернігівського

 

● Гора Анатолій Дмитрович

Керівництво (2016)

● Грамоткін Ігор Іванович

Генеральний директор ДСП «Чорнобильська АЕС» (2016)

● Соловйов Микола Володимирович

Хімічний цех (2016)

 

Знак «За відвагу в надзвичайних ситуаціях» II ступеня

 

● Дмитрієнко Олександр Васильович

Цех радіаційної безпеки (2006)

● Кульхов Сергій Анатолійович

Цех експлуатації об'єкта «Укриття» (Нового безпечного конфайнмента» (2006)

● Сабєнін Павло Володимирович

Цех радіаційної безпеки (2005)

● Товстоган Анатолій Святославович

Відділ перетворення об'єкта «Укриття» (2006)

● Філімонов Віктор Іванович

Група управління проектом «План здійснення заходів на об'єкті «Укриття» (2006)

 

Медаль «25 років незалежності України»

 

● Кручко Володимир Іванович

Цех ремонту та демонтажу (2016)

● Москалик Володимир Леонідович

Електричний цех (2016)

 

 

Заслужений будівельник України

 

● Крупський Володимир Степанович

Керівництво (2000)

 

Відмінник атомної енергетики України

 

● Білик Андрій Олександрович

Керівництво (2007)

● Бунаков Юрій Олександрович

Служба оперативного управління (2007)

● Бурдін Володимир Миколайович

Цех з поводження з відпрацьованим ядерним паливом (2007)

● Грицаєнко Валерій Миколайович

Цех теплових підземних комунікацій (2007)

● Дмитрієнко Олександр Васильович

Цех радіаційної безпеки (2007)

● Костін Сергій Васильович

Цех теплової автоматики та вимірювань (2007)

● Кривцун Сергій Тимофійович

Цех експлуатації головного корпусу та зовнішніх споруд (2007)

● Марковцева Тетяна Григорівна

Хімічний цех (2007)

● Москалик Володимир Леонідович

Електричний цех (2007)

● Федорук Микола Володимирович

Цех експлуатації об'єкта «Укриття» (Нового безпечного конфайнмента) (2007)

 

Почесний працівник атомної енергетики України

 

● Дешковець Сергій Прокопович

Цех теплової автоматики та вимірювань (2007)

● Котюх Сергій Іванович

Електричний цех (2007)

● Маркін Василь Миколайович

Цех з поводження з відпрацьованим ядерним паливом (2007)

● Романов Олександр Борисович

Хімічний цех (2007)

 

Орден Данила Галицького

 

● Золотухін Михайло Іванович

Група управління проектом зняття з експлуатації (2009)

 

Почесна грамота Кабінета міністрів України

 

● Новіков Олександр Євгенович 

Керівництво (2007)