Інфоцентр

НовостиНовини

Новини ДСП "Чорнобильська АЕС"

 

 

 

 ФотоальбомФотоальбом

Фотоархів ДСП ЧАЕС. Будівництво ЧАЕС, аварія та ліквідація насілідків аварії, сучасність, промисловий майданчик, візити на ЧАЕС, реалізація міжнародних проектів.

 

 

 

Газета "Новости ЧАЭС"Газета "Новини ЧАЕС"

Газета Державного спеціалізованого підприємства "Чорнобильська АЕС" заснована в 1995 році. Свідоцтво про державну реєстрацію офіційного печатного засобу масової інформації Кі № 830 від 11 листопада 2004 року.
Тематична спрямованість - інформування читачів про життя колективу підприємства, виробничу діяльність, хід реалізації проектів на промисловому майданчику, що спрямовані на зняття з експлуатації енергоблоків ЧАЕС та перетворення об’єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему

 

 

Телепрограммы ЧАЭСТелепрограми

Архів новин і тематичних телепрограм ЧАЕС, які виходять в ефір щотижня на Славутицькому міському телебаченні, про життя колективу Чорнобильської АЕС, виробничу і соціальну діяльність підприємства, хід реалізації міжнародних проектів на промисловому майданчику станції, актуальні інтерв'ю.

 

 

 

Видеофильмы ЧАЭСВідеофільми

Відеофільми, створені фахівцями телестудії Чорнобильської АЕС, авторські роботи, присвячені історії станції, пам'ятним датам та подіям

 

 

 

Обзор ПрессыЛітература

Архів книжок та матеріалів, присвячених Чорнобильській катастрофі 

 

 

 

 

НеофіційноНеофіційно

Про ЧАЕС у вільному викладі 

 

 

 

 

Архів пресиАрхів преси

Архів періодичних видань, що видавалися Чорнобильською АЕС