Чорнобильську АЕС відвідала делегація Укрдержбудекспертизи

7 вересня в рамках технічного туру Чорнобильську АЕС відвідала делегація державного підприємства «Укрдержбудекспертиза».
«Укрдержбудекспертиза» - це спеціалізована державна експертна організація, яка проводить експертизу всіх будівельних проектів на майданчику ЧАЕС. Головна мета візиту - ознайомлення з ходом виконання проектів, які пройшли державну експертизу і в даний час реалізуються на ЧАЕС.

Робоча група відвідала монтажний майданчик НБК, де начальник будівельної служби ЧАЕС Віктор Хаврусь ознайомив гостей з ходом реалізації проекту, відповів на численні запитання щодо самих робіт на майданчику і труднощів, які пов'язані з процесом їх проведення.
Учасники туру, багато з яких були безпосередньо залучені в процес розгляду проектної документації, побачивши розміри майданчика і усвідомивши обсяги, які виконуються, відзначили, що тільки тут можна зрозуміти, яку колосальну роботу виконує персонал Чорнобильської АЕС.
Делегація також відвідала Промисловий комплекс з переробки твердих радіоактивних відходів і оглядовий павільйон об'єкта «Укриття». У макетному залі АПК-1 директор технічний Андрій Білик ознайомив гостей з географією проммайданчика ЧАЕС, його технічними особливостями, відповів на питання про поточний стан станції, а також розповів про завдання, які вирішує сьогодні колектив підприємства. На завершення візиту делегація Укрдержбудекспертизи відвідала місто Прип'ять і майданчик будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива.