Шановні колеги!
25 років тому на базі відокремленного підрозділу "Чорнобильська АЕС" Національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом" було створено Державне спеціалізоване підприємство "Чорнобильська АЕС" шляхом його виділення із складу зазначеної компанії з віднесенням до сфери управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.


4 червня 2026 року майданчик Чорнобильської АЕС та об'єкти зони відчуження відвідали відомі українські медійники.
25 травня 2026 року делегація учасників IV Міжнародного саміту міст і регіонів «Партнерство. Стійкість. Готовність» здійснила візит до Чорнобильської атомної електростанції та зони відчуження. У відвідуванні взяли участь понад 180 осіб, серед яких – високопосадовці Київської обласної державної адміністрації на чолі з головою Миколою Калашником, представники Офісу Президента України, а також численні міжнародні делегації.
23 травня 2026 року ДСП «Чорнобильська АЕС» прийняло делегацію Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні на чолі з Тимчасовим повіреним у справах паном Максиміліаном Рашем (Dr. Rasch Maximilian Bodo Konrad).