Телепрограми ЧАЕС. 2022 рік

ЧАЕС 2022: Підсумки року

Для ЧАЕС 2022-й мав бути черговим роком здобутків. Роком, коли б ми продовжили виконувати свою роботу, перетворюючи Чорнобильську станцію на все більш безпечне місце. Але...

 

Місія МАГАТЕ. Міжнародна підтримка безпеки ЧАЕС

22-24 листопада на проммайданчику ЧАЕС працювала місія МАГАТЕ. Місія відбулася в рамках Плану дій з надання допомоги, підписаного між Україною та МАГАТЕ. Мета Плану — надання технічної допомоги Україні у сфері ядерної безпеки та захищеності.

 

Працівники ЧАЕС на відбудові МИКОЛАЄВА

У листопаді у Миколаєві працювала команда волонтерів з міста Славутич. Серед волонтерів були також теперішні та колишні працівники Чорнобильської АЕС.

 

Сучасний стан НБК: наслідки окупації та поточні роботи

29 листопада виповнюється рівно шість років від моменту встановлення арки нового безпечного конфайнмента у своє проєктне положення. Понад 30 тисяч тонн металу та сталі накрили собою зруйнований 4-й енергоблок ЧАЕС.

 

Як ЧАЕС перейшла на ВАХТОВИЙ РЕЖИМ роботи? Знову...

Доставка, проживання та харчування. Нові виклики для персоналу ЧАЕС при переході на вахтовий метод роботи.

 

«Відновимо роботу хоч завтра» | Стан справ на сховищах ядерного палива ЧАЕС

У вересні увесь оперативний персонал, що бере участь у поводженні з відпрацьованим ядерним паливом ЧАЕС, проходив практичне навчання з відпрацювання навичок роботи з паливом. Для чого необхідне таке навчання та у якому стані перебувають сховища ядерного палива ЧАЕС, дивіться у нашому відео.

 

ЧАСТИНА 4 | ЧАЕС. Хроніка окупації. Деокупація

Понад місяць тривала окупація промислового майданчика Чорнобильської АЕС військами російської федерації. У цьому відео ми покажемо вам інтервʼю з очевидцями цих подій:
• Російські окупантські генерали
• Як брали у полон нацгвардійців
• Відхід окупантів з ЧАЕС
• Прибуття ЗСУ

 

ЧАСТИНА 3 | ЧАЕС. Хроніка окупації. Опір

Понад місяць тривала окупація промислового майданчика Чорнобильської АЕС військами російської федерації. У цьому відео ми покажемо вам інтервʼю з очевидцями цих подій:
• Рота охорони Славутича
• Штурм міста
• Мирний мітинг славутичан

 

ЧАСТИНА 2 | ЧАЕС. Хроніка окупації. Напруга

Понад місяць тривала окупація промислового майданчика Чорнобильської АЕС військами російської федерації. У цьому відео ми покажемо вам інтервʼю з очевидцями цих подій:
• Знеструмлення
• Ротація персоналу

 

ЧАСТИНА 1 | ЧАЕС. Хроніка окупації. Початок

Понад місяць тривала окупація промислового майданчика Чорнобильської АЕС військами російської федерації. У цьому відео ми покажемо вам інтервʼю з очевидцями цих подій:
• Захоплення станції
• Життя в окупації
• Харчування на ізольованій АЕС

 

Радіаційна безпека на ЧАЕС під час і після окупації

З 24 лютого по 31 березня Чорнобильська АЕС перебувала під окупацією військами росії. У цьому відео ми розповімо про те, які наслідки це мало для радіаційної безпеки на станції.

 

Протиаварійне тренування з евакуацією персоналу

В ході чергового протиаварійного тренування, котре відбулося у славутицькому офісі Чорнобильської АЕС 30 травня, працівники станції відпрацювали алгоритм евакуації до захисної споруди у разі оголошення повітряної тривоги. Близько 200 осіб, які перебували на час оголошення навчальної тривоги, залишили свої робочі місця та організовано пройшли до споруди цивільного захисту, де ознайомилися із облаштуванням та режимом функціонування цього об'єкту.

 

Допомога від ПРОФСПІЛКИ ЧАЕС: Чернігівський Політех, новий РЕАНІМОБІЛЬ ЧАЕС і міжнародна допомога

З початку повномасштабного вторгення військ російської федерації на територію України, первинна профспілкова організація ЧАЕС активно включилася у допомогу мешканцям міст Славутич та Чернігів. У яких напрямках працює профспілка розповідає голова ППО ЧАЕС Богдан Сердюк та його заступник Олександр Панченко.

 

Наслідки окупації ЧАЕС військами російської федерації

Понад місяць тривала окупація промислового майданчика Чорнобильської АЕС військами російсної федерації. У цьому відео ми покажемо вам невелику частину зйомок, де видно, у якому стані працівники станції знайшли свої робочі місця після того, як там жили і мародерили російські солдати.

 

На ЧАЕС відновлено проведення протиаварійних тренувань

16 травня на Чорнобильській АЕС успішно проведено спільне протиаварійне тренування. Це — перше тренування після звільнення майданчика станції від окупаційних військ російської федерації. Тема тренування — пожежа в основному об'ємі НБК із погіршенням радіаційної обстановки.

 

Резніков, Монастирський, Галущенко | Візит урядовців на звільнену ЧАЕС

12 травня міністр оборони України Олексій Резніков, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський та міністр енергетики Герман Галущенко відвідали майданчик ДСП «Чорнобильська АЕС». У рамках візиту міністри урочисто нагородили військовослужбовців ЗСУ, НГУ, прикордонників та працівників підприємств зони відчуження.

 

Окупація ЧАЕС: інтервʼю з очевидцями

З 24 лютого по 02 квітня 2022 року у наслідок повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України, Чорнобильська АЕС перебувала під окупацією військ рф. У цьому інтервʼю ви почуєте розповідь двох начальників зміни станції, які зголосилися поїхати добровольцями на окуповану ЧАЕС на заміну персоналу, який вдалося доставити додому у рамках ротації 20 березня 2022.

 

ЧАЕС за 10 хвилин. Що ви побачите під час туру всередину Чорнобильської станції

Блочный щит управления энергоблоком №3, «золотой» коридор, мемориальная доска Валерию Ходемчуку, главные циркуляционные насосы и другие места, которые можно увидеть во время похода по маршруту «Базовый» внутрь Чернобыльской АЭС.