Вітаємо учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС персонал станції висловлює подяку всім, хто проектував і будував «Укриття», виконував роботи з дезактивації, готував і здійснював післяаварійний пуск блоків ЧАЕС за їх мужність, самовідданість та активну життєву позицію.

Ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Бо всі вони виконали свій найвищий синівський обов'язок перед рідною землею і перед рідним народом - зупинили розповсюдження катастрофи задля збереження життя і здоров'я прийдешніх поколінь.

Для тих, хто працює на Чорнобильській АЕС сьогодні, цей день - ще одне нагадування, що ліквідація наслідків найбільшої техногенної катастрофи в історії людства триває, і не одне десятиліття буде потрібно для її остаточного завершення.

Персонал станції, як ніхто інший, усвідомлює всю велич подвигу ліквідаторів аварії в 1986-му. Побудувавши "Укриття", ви подарували людству час на розробку та реалізацію заходів, необхідних для повного подолання наслідків аварії. Саме тому кожен працівник ЧАЕС на своєму робочому місці щодня докладає величезних зусиль для того, щоб гідно продовжити справу, розпочату вами.

Найближчі події

26 вересня 1977 року - пуск першого енергоблоку Чорнобильської АЕС
1 жовтня 1986 року відбулося післяаварійне введення в експлуатацію енергоблоку №1

Розсилка новин