Продаж майна / 17.06.2020

Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» пропонує до продажу наступне майно:

1. Металопрокат в асортименті: куточок, круг сталевий, труба, шестигранник, вироби з алюмінію;
2. Рушникосушарки б/в у кількості 40 одиниць;
3. Верстат круглошліфувальний ЗА227;
4. Мобільний фільтр «Жемчужница» для очищення питної води у кількості 50 од.;
5. Термопари ТСП в асортименті у кількості 14 одиниць;
6. Прес гідравлічний П 6320.

Місцезнаходження: Зберігається в дільниці товарно-матеріальних цінностей СГ ДСП ЧАЕС за адресами: Київська обл., м. Славутич, вул. Залізнична, 12, вул. Промислова 1.
Реалізація проводитиметься з використанням електронної торгової системи Prozorro.Продажі через Оператора електронного майданчика «zakupki.prom.ua».

Стартова ціна лота:
Лот: Металлопрокат в ассортименте, станок шлифовальный, пресс гидравлический, термопреобразователи ТСП, фильтры для воды, полотенцесушители — 126 352, 00 з ПДВ (сто двадцять шість тисяч триста п'ятдесят дві гривні 00 копійок з урахуванням ПДВ).

Час та місце ознайомлення з майном: з 09:00 до 16:00 з вівторка по п'ятницю. Для огляду майна необхідно направити на адресу ДСП ЧАЕС письмову заявку із вказівкою в ній П.І.Б., посади і паспортних даних осіб, які відвідуватимуть складське приміщення ДСП ЧАЕС м. Славутич. Заявку необхідно надсилати факсимільним зв’язком на номер: (04593) 4-31-07, 4-31-09 або на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Додаткову інформацію щодо майна можна одержати за контактним телефоном: (04593) 4-41-70 – провідний економіст групи реалізації та цільових програм відділу закупівель Зайцев Юрий Миколайович.

Умови ДСП “Чорнобильська АЕС” при реалізації:
- обов'язкове укладення договору поставки;
- 100% попередня оплата на розрахунковий рахунок ДСП ЧАЕС;
- строк оплати — не пізніше 30 (тридцяти) календарних днів після опублікування договору. Вивезення здійснюється силами Покупця і за його рахунок.